Föremål som liknar etsning signerad
8375 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
8379 Färgetsningar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
8099 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
8213 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
7144 Carborundumets..
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
7143 Carborundumets..
Såld: 600 kr
Såldes den 13 maj 2024
7080 Etsningar
Såld: 600 kr
Såldes den 13 maj 2024
5289 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
4114 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024